Včera večer som vybrala mleté mäso z mrazaka, ale nevarila som. Vydrží mi ešte do zajtra alebo radšej ešte teraz večer navariť?
Už tých 24 hod sa mi zdá veľa, varila by som najneskôr dnes, na obed.
12. máj 2024
V chladničke do zajtra vydrží.
12. máj 2024
Vydrzi👍👍.
12. máj 2024
Aspon ho osol a okoreň