icon

Budem mať narodeniny a do práce som chcela doniesť nejaký koláč. Aký by ste si dali vy? Ja vôbec neviem. Kysnuté nie, to tu zvyknú nosiť kolegyne. Ďakujem

avatar

Ja by som spravila toto https://www.muzvzastere.sk/2021/05/30/najlepsie... + poháriky tiramisu
Máš to rovno naporcovane

18. okt 2023
avatar

asi cheesecake nejaky najskor ovocny.

18. okt 2023
avatar

@pralinka25 super nápad
@raduska12 s tým porcovanim máš pravdu 🤔

18. okt 2023
avatar

Panna cotta alebo tiramisu v poharikoch alebo zdobene muffiny su vzdy fajn, ja tiez neznasam krajat kolace na plechu, vzdy to vyzera divne 😅 Ak sa chces hecnut tak veterniky tiez zmiznu ako para nad hrncom, ale to je piplacka...

18. okt 2023
avatar

Cheescake, jablkovy kolac bublanina cokopernik....vsetko sa u nas zje

18. okt 2023
avatar

ja som minule robila grankovy kolac, velmi jednoduchy a chutny

18. okt 2023
avatar

Muffiny som zvykla nosiť ...len sa tak po nich zaprášilo

18. okt 2023
avatar

ja som robila priskocne - nepeceny s bebe keksami - sladka, kysla smotana, stuzovac a cukor a robit vrstvy... rýchle a velmi chutné

18. okt 2023
avatar

ja som naposledy túto marlenku bez valkania.. https://varecha.pravda.sk/recepty/marlenka-foto... isli sa pozabijat vsetci.. uplna rychlovka tento recept a naozaj bola vyborna

18. okt 2023
avatar
18. okt 2023
avatar
18. okt 2023
avatar

@olga27 ďakujem, tie prve vyzerajú nádherné, no netrúfam si ma to. Vieš mi prosím napísať aspoň orientacne co na tie poháriky? Ďakujem

18. okt 2023
avatar
18. okt 2023
avatar

@veronikaveron šľahačka s tvarohom, ovocie, šľahačka s mascarpone a rozdrvene oreo sušienky, tiramisu tiež zvládneš je to recept z netu (s vajciami)

18. okt 2023
avatar

@olga27 medové krémeše.

18. okt 2023