Prosím vás, akú veľkosť pyzama objednať z bonprix, keď syn nosi 158. Maju veľkosti 152/158, a 164/170. Bojím sa ze prve bude malé a druhe veľké. Ďakujem
Určite prvé. Keď nebude sedieť malo by sa dať poslať späť. To druhé bude obrovské. Aspoň čo mám ja skúsenosť z Bonprix.
15. sep 2025
Za mňa väčšie. Detské veci bývajú menšie. Ja mám takú skúsenosť.
15. sep 2025
Väčšie,dcéra legíny 152,nosila ako 140/146
15. sep 2025
Objednavam vzdy obe velkosti, ked nemam istotu. Doma vyskusaju, ktore sadne nechame, co je male ide naspat.
15. sep 2025
Určite to väčšie. U detského oblečenia to majú inak. Tiež osobná skúsenosť.
15. sep 2025
Ja som teraz kupovala synovi mikinu 164 a je dobra, aj take cislo nosi.
15. sep 2025
Pyžamo radšej väčšie pohodlnejsie obj od nich
15. sep 2025
nema hodnotenia?tam skus pozriet,ako sedia velkosti