icon

Prosím vás, chcela som kúpiť softshellove nohavice synovi do školy, ze keď pôjdu von si ich oblecie na nohavice a nemusí sa potiť v skole v spodkach a nohaviciach. Len teraz, pozerám, zvyknu byt aj nezateplene? Aké sú lepšie? Dakujem

avatar

Ja som si dávala sit
Je letný a zimný softshel

31. aug 2021
avatar

@dominka63 a koľko prosim ta vydu? Do 20e?

31. aug 2021
avatar

@veronikaveron pozri nosimekiwi.sk…..maju letne, jarne/ jesenne, zimne….krasne vzory a fajn cena

31. aug 2021
avatar
31. aug 2021
avatar

@luckynat Hej,ale velkost max.128/134

31. aug 2021
avatar

Zalezi,aku velkost hladas,ak vacsie,tak jedine sportove obchody.

31. aug 2021
avatar

MM inulý rok mali šité na mieru a teraz som kúpila v Kiku za nejakých 8€

1. sep 2021
avatar

@veronikaveron no to ani nie možno tak číslo 80ma toľko stalo

1. sep 2021