icon

Prosím vás, keď syn chyba v škôlke (predskolak) streda, štvrtok, piatok, sobota, nedeľa, (5 dni s vikendom) v pondelok treba potvrdenie od doktora? Alebo od pediatra az po vymeskani piatich pracovných dňoch? Dakujem

avatar

Nám povedali v škôlke aj v škole 5prac dni.

7. okt 2021
avatar

Nie, len ak by chybal viac ako 5 pracovnych dni

7. okt 2021
avatar

Treba len cestne vyhlasenie doniest

7. okt 2021
avatar

Ďakujem pekne.

7. okt 2021
avatar

U nás v škôlke do 5 dni ospravedlnenka od rodiča , nad 5 dni od lekára

7. okt 2021
avatar

5 pracovných dní

7. okt 2021
avatar

U nás 5 pracovných dni

7. okt 2021