Prosím vás, keď v martinuse kúpim knihu a chcem ju vrátiť, dajú peniaze alebo poukazku? Ďakujem
Dcera vracala knihu po Vianociach, dotycny obdarovany ju uz mal a dostala poukazku.
Och, lebo chcem predať veľa knih cez knihovratok a dávajú poukazku, a ja sa potrebujem momentalne knih zbaviť a žiadne nepotrebujem. Tak som myslela, ze kúpim za poukazku knihu nejakú drahu a hneď ju vrátim 🙊
@veronikaveron nemáš náhodou v tom množstve knihu: Zvitok zo Sakkary? Tú potvorku nikde neviem zohnať. Keby sa ti chcelo pozrieť🙏
@dusankomoj nie, mam tam len detské a tu tvoju mi nenašiel ani gugl
@veronikaveron mne ano,všade vypredanú😭 zato skúšam takto,lebo to je staršia kniha. Ale ďakujem.
@dusankomoj ak ti nevadí v češtine https://aukro.sk/zvitok-zo-sakkary-pauline-gedg...
@janai1 skúsila som,uvidím. Ďakujem.
@janai1 ešte raz ti ďakujem,už ju mám doma- rozčítanú🤣
@dusankomoj 😁 super
no ak ju chceš normálne vratit v rámci zakonnej lehoty, teda 14 dni myslim to je, tak ti vratia peniaze.
Ak ju chceš vratit cez ich knihovratok, kde vykupuju rozne knihy, tak dostaneš poukažku