Prosím vás, predáva sa vám teraz viac detské oblečenie, keď sú obchody zatvorené? Rozmýšľam, že by som nejaké balíky narobila, len sa mi nechce 😅 ďakujem
@toffie presne takto si to predstavujem. 😅 a tu cez mk? Či v mestskej skupine? Predpokladám, že si to neposielala postou
Tiež som rýchlo predala 10 kg oblečka po dcére. Cez FB. 😄
@veronikaveron cez bazos. Ale aj tu na MK sa mi ozvali mamičky. 🙂
@luckynat preto chcem spraviť jeden veľký balik. Ja som spravila velikánsku tašku dámskeho oblečenia za 3e (boli tam aj nove a značkové veci) a nie a nie to predať. Nakoniec sa mi to podarilo
@luckynat ja som sa toho potrebovala zbaviť. 🤦♀️ neposuvam veci (nemám komu ani v rodine ani kamarátky) a uskladniť načo 🤷♀️ dala som cenu 40€ za 15 kg 😀😀😀 muž ma vadil ale ja budem rada keď to poslúži. (Adidas veci, HM, vetrovky, tepláky, tričká všetko možné)... A nechcelo sa mi hlavne v tejto dobe stat na poste kvôli 1 vetrovka 1 hodinu 😂🤦♀️🤦♀️
Pripojím sa, tiež rozmýšľam urobiť nejaké balíky, ale tu na MK sa nič nepredáva 😭
@77andrejka77 skus FB (MARKET PLACE) alebo Bazos.
@veronikaveron ved ja som aj baliky porobila, aj samostatne to predavam...a nic, mne baliky vobec nejdu a to je tak ze hodnota veci v baliku 200€, predavam za 35€ a nikto....nechapem fakt....a to su veci jak nove
Ja mam pocit ze tu skor mamky kupia pepco za 1€ obnosene a “este narobi paradu na dvore” ako by mali kupit next za 4€ a dieta v tom moze chodit aj medzi ludi, lebo to stale pekne vyzera 🤦♀️
Akoze ziadna slava 😥 ta ja uz neviem kedy ked nie teraz, bude sa dobre na bazari predavat 😒
Nejde, lebo ľudia nemajú peniaze a ešte je aj pred výplatami. Celkovo všetko, akosi stojí.. tiež neviem, čo s tým.. ani sa mi to nechce
@toffie to mas super, ja som, priznam sa, posunula veci aj sestre aj kamoske a obe mi povedali ze “a to co sa mi nepaci to ti mozem vratit?” Akoze uplne som bola nasrana, tak tam ralph lauren, gap, veci ako nove a im “sa nepaci”....a to teda maju obe hlboko do vrecka, este som myslela, ako im radost spravim....a im sa nepacilo 🤦♀️ Tak uz veci nedavam ale predavam a teda mam plne skrine handier po malom, uz sa aj bojim daco zas vyradit ze mi to ostane 😕
ja predavam na fb v burzovych skupinach ,maxim tyzden tam mam veci ci oblecenie ci nabytok
Ja teraz nepredávam, bazár mi stojí, ale tu na MK kupujem - za posledné 2 mesiace teda dosť - čiapky, tepláky, pyžamá .... takže, dievčatá, pridávajte, stále niečo hľadám. 🙂
Rovnako
@luckynat no, popravde, pozerala som si tvoj bazarik a ja by som si tiez nevybrala. Mas tam sice drahe znacky, ale vobec sa mi tie veci nepacia a nedala by som za sive tricko s napisom 15€ len preto, ze je to ralph lauren. Radsej kupim pre mna vizualne pekne veci od znaciek, ktore nie su zbytocne predrazene, ale viem, ze su kvalitativne fajn (lindex, zara, hm...)
@luckynat ahaa, ty sa chces len postazovat na zle mamicky na mk a zlu sestru a kamosku, lebo nikto nechce kupovat tvoje vecicky. A ked ti niekto da opacny nazor, cim to asi moze byt (ze to nie je tym, ze kupiju lacne pepco veci ale skor kvalitu za rozumnu cenu), tak zacnes skaredo urazat. Jasne, chapem. Pozdravujem do tvojho zatrpknuteho sveta a dufam, ze raz dokazes viest konverzaciu s niekym, kto sa odvazi vyjadrit svoj nazor. Ja si tu budem medzitym pokojne predavat 😁
@zuz42 a co si cakala? Ze si teraz vymazem veci z bazara, lebo sa ti nepacia? O com bol tvoj koment? Zatrpknuta si ty, lebo na take znacky nemas, tak hned su skarede pre teba. Len si lietaj do H&M kolko chces, mne je srdecne jedno, v com chodia tvoje decka oblecene. Len ked zacnes urazat necakaj, ze nedostanes to iste naspat.
@luckynat podľa mna je to aj tým, že mnohé mamičky tu nemajú proste 40 eur dať za balík, aj ked hodnota vecí v nom može byť samozrejme oveľa vyššia, radšej kúpia 1-2 tričká za pár eur, tie, čo majú peniaze, tak si kúpia radšej nové veci
@janickacrazy ty porovnavas extremy, jasne ze ked mam balik takych drahych znaciek tak to nie je pre kazdeho. Ale mala som aj pepco, co maly podostaval, next fakt total obnosene teplaky po kamoskinom synovi, next nove teplaky....a predala som tie pepco handry a tie skarede next obnosene. Tie neznicene ako nove mi ostali. Takze to som sa dovila, ze taketo si niekto kupi, ked moze prihodit par eur a ma veci ako nove (nikomu tu nenutim ralpha, to zas ista pani tu musela ist do extremov).
Lenze mne sa neoplati chodit kvoli 2-3€ na postu, takze tieto lacne a znicene uz davam ciganom 😕
@luckynat no tak ja som napr. našla balík vecí za 20 eur, no polovica vecí sa mi buď nehodila alebo nepáčila, tiež sa mi raz stalo, že niektoré veci z balíka boli flakate a dokonca dierave, tak radšej kupujem po jednom
Ja som predala balik 15 kg 😀😀😀 oblecenia po synovi za 2 dni 🤣🤣🤣