icon
1 / 1
avatar

Cerstve aloe vera rastlinku

4. máj 2022
avatar

@malinovka333 dakujem skúsim mu ho nejak obviazat.

4. máj 2022
avatar

Mastny tyl

4. máj 2022
avatar

@gabika8855 to nemám. Skúsim do budúcna kupit v lekárni. Ďakujem

4. máj 2022
avatar

Určite aloe vera, priamo z rastliny alebo čistý gél alebo kľudne aj tu 100% co sa pije. Nam na popálenie veľmi pomohla.

4. máj 2022
avatar

@veronikaveron Treba ísť na ošetrenie ,nech to riešia na chirurgii. Sú tam.plizgiere a olúpané koza, môže sa to zapáliť.
Aloe môže pomôcť, ale hrozí riziko infekcie tak preto odporúčam lekára.
Chladili ste to dlho studeným obkladom?

4. máj 2022
avatar

Ja by som sla na chirurgiu - urgent

4. máj 2022
avatar

Neviem odkiaľ si,ale popaleninove oddelenie ak máte v meste tak priamo tam ísť. Ak nie ako som vyššie písala, chirurgia.

4. máj 2022
avatar

Pantenol trebalo dať normálne navrch. Aloe môže byt fajn, ale treba opatrne, je to silný alergén. S týmto by som asi išla už na pohotovosť.

4. máj 2022
avatar

@luciella ano, hneď som priložila studený mokrý uterak. Len on si to hneď strhol ten pluzgier s trickom

4. máj 2022
avatar

Išla by som na chirurgickú pohotovosť

4. máj 2022
avatar

@veronikaveron tiež by som už s týmto išla na chirurgiu 😔

4. máj 2022
avatar

Určite na ošetrenie pokiaľ nechcere jazvu.Mozno budete chodiť na prevaz.Daju mastný týl a asi ialugen ten je super.A hlavne prečistia. Určite by som hneď šla.Bud chirurgia alebo ak mate popaleninove

4. máj 2022
avatar

No ja by som sla s nim na pohotovosť predsa je to dieťa . Má tam pluzgiere. Nevypisovala by som na modrom konikovi.

4. máj 2022
avatar

Môže sa to zapáliť, infekcia to nie je sranda.Takze nečakat a ísť.

4. máj 2022
avatar

@veronikaveron mas rastlinku?treba to potriet.a nechat volno je to najvacsi zazrak.ak nemas poslem ti

4. máj 2022
avatar

Mne suseda zdravotna sestra priniesla z nemocnice taku specialnu naplast, tiez som si s trickom strhla kusisko kože. Bolo to 2r dozadu, neostala mi ani mini jazva a krasne rychlo sa to zahojilo

4. máj 2022
avatar

@veronikaveron bola si u lekára? Toto by sa malo riešiť u lekára a nie podomacky

4. máj 2022
avatar

@malinovka333 ďakujem ❤, áno mam.

4. máj 2022
avatar

Popaleninu treba vzdy hned chladit lebo ak necjladis dokaze sa este o stupen zhorsit, urcitw riesit chirurgiu alebo popaleninove oddelenie, ziadne babske recepty, ma to v takom stave ze hrozi infekcia

4. máj 2022
avatar

@evula1984
@larisa ideme na pohotovost, len ordinuje až od 17

4. máj 2022
avatar

Dali mu ialugen krem a ialugen naplaste

4. máj 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
4. máj 2022
avatar
4. máj 2022
avatar

@veronikaveron ialugen krém je super. Ja ho mam doma v pohotovostnej lekárničke. Skóre uzdravenie

4. máj 2022
avatar

@123456789ela123456789 amen 🙈 ešte korenie, soľ a môžeme grilovať. Do otvorenej rany patlať horčicu 🤦‍♀️

@veronikaveron dobre si urobila že ste išli , Ialugen je super. Má to otvorené, ľahko by sa tam dostal zápal.

4. máj 2022
avatar

@123456789ela123456789 najlepsi sposob ako si zabezpecit infekciu, nezabudni aj na maslo

4. máj 2022
avatar

A este sa cudujem, ze tu nik neradil vajecny bielok 🤦🏼‍♀️😅 To je tiez jedna z babskych rad... V kazdom pripade na taketo popaleniny radsej nic neskusat, urobili ste dobre, ze ste to isli dat osetrit.

5. máj 2022