@malinovka333 dakujem skúsim mu ho nejak obviazat.
Mastny tyl
@gabika8855 to nemám. Skúsim do budúcna kupit v lekárni. Ďakujem
Určite aloe vera, priamo z rastliny alebo čistý gél alebo kľudne aj tu 100% co sa pije. Nam na popálenie veľmi pomohla.
@veronikaveron Treba ísť na ošetrenie ,nech to riešia na chirurgii. Sú tam.plizgiere a olúpané koza, môže sa to zapáliť.
Aloe môže pomôcť, ale hrozí riziko infekcie tak preto odporúčam lekára.
Chladili ste to dlho studeným obkladom?
Ja by som sla na chirurgiu - urgent
Neviem odkiaľ si,ale popaleninove oddelenie ak máte v meste tak priamo tam ísť. Ak nie ako som vyššie písala, chirurgia.
Pantenol trebalo dať normálne navrch. Aloe môže byt fajn, ale treba opatrne, je to silný alergén. S týmto by som asi išla už na pohotovosť.
@luciella ano, hneď som priložila studený mokrý uterak. Len on si to hneď strhol ten pluzgier s trickom
Išla by som na chirurgickú pohotovosť
@veronikaveron tiež by som už s týmto išla na chirurgiu 😔
Určite na ošetrenie pokiaľ nechcere jazvu.Mozno budete chodiť na prevaz.Daju mastný týl a asi ialugen ten je super.A hlavne prečistia. Určite by som hneď šla.Bud chirurgia alebo ak mate popaleninove
No ja by som sla s nim na pohotovosť predsa je to dieťa . Má tam pluzgiere. Nevypisovala by som na modrom konikovi.
Môže sa to zapáliť, infekcia to nie je sranda.Takze nečakat a ísť.
@veronikaveron mas rastlinku?treba to potriet.a nechat volno je to najvacsi zazrak.ak nemas poslem ti
Mne suseda zdravotna sestra priniesla z nemocnice taku specialnu naplast, tiez som si s trickom strhla kusisko kože. Bolo to 2r dozadu, neostala mi ani mini jazva a krasne rychlo sa to zahojilo
@veronikaveron bola si u lekára? Toto by sa malo riešiť u lekára a nie podomacky
@malinovka333 ďakujem ❤, áno mam.
Popaleninu treba vzdy hned chladit lebo ak necjladis dokaze sa este o stupen zhorsit, urcitw riesit chirurgiu alebo popaleninove oddelenie, ziadne babske recepty, ma to v takom stave ze hrozi infekcia
@evula1984
@larisa ideme na pohotovost, len ordinuje až od 17
Dali mu ialugen krem a ialugen naplaste
Horcica
@veronikaveron ialugen krém je super. Ja ho mam doma v pohotovostnej lekárničke. Skóre uzdravenie
@123456789ela123456789 amen 🙈 ešte korenie, soľ a môžeme grilovať. Do otvorenej rany patlať horčicu 🤦♀️
@veronikaveron dobre si urobila že ste išli , Ialugen je super. Má to otvorené, ľahko by sa tam dostal zápal.
@123456789ela123456789 najlepsi sposob ako si zabezpecit infekciu, nezabudni aj na maslo
A este sa cudujem, ze tu nik neradil vajecny bielok 🤦🏼♀️😅 To je tiez jedna z babskych rad... V kazdom pripade na taketo popaleniny radsej nic neskusat, urobili ste dobre, ze ste to isli dat osetrit.

Cerstve aloe vera rastlinku