Prosím vás, syna 5 r. vravi, ze boli hlavka, celkovo len tak polihuje, myslite, ze mu môžem dat paralen alebo nurofen? Nema teplotu ani nič. Ďakujem
Urcite. Bolest hlavy nie je nic prijemne.
tie lieky maju aj vedlajsie ucinky a su dost chemia... mozno mal tazky den, mozno menej pil, mozno dlho pozeral telku, mozno cokolvek ineho, na co treba len klud, oddych, tmu a mamu...
ešte by som počkala a dala za hodinu ak sa mu nebude dať zaspať... u mojich chalanov nemám dobré skúsenosti s bolesťou hlavy večer. Cez deň nedávam hneď lieky, ale večer áno keď sa pre bolesť nedá spať.
@bagre práveže našich nikdy nebolela. Zvykne sa z toho potom vyvinut nejaká choroba? Moj sa akurát vyvracal a úplne ozil. Asi mal len preťaženy žalúdok, alebo co. Snáď to nebude nič horsie
U nás tak väčšinou začína choroba. Boli hlávka a do hodiny, dvoch príde teplota
@veronikaveron asi nieco zjedol co nesadlo, zakudok ak nepracuje, boli hlava
@lizatko1009 ďakujem, snáď máš pravdu. Úplne potom, co sa vyvracal ožil. Mi tu rozprava o pokemonoch niečo, už aj futbal chcel ísť hrať 🤭
@veronikaveron hlavne nech vela pije, vycisti si po vracani zuby a uvidite, co bude... niekedy je to fakt len to a uz bude dobre... to by bolo najlepsie.
@veronikaveron väčšinou je to príznak choroby u nás. Veď uvidíš ako mu bude 😉
@veronikaveron super, nech je uz len dobre, pozri ak chodi do skolky co mali dnes za jedla
@lizatko1009 nejaké cestoviny so syrovou omáčkou, co som ja nikdy nevarila, čiže pravdepodobne môže byt z toho 🤔 ďakujem.
Kľudne daj podľa váhy. A aj riadne sa napiť, môže aj od smädu bolieť. Môj tak mával keď nepil dostatočne.