Prosím vás, už 3 dni mam hnacku, dávam si čierne uhlie, smectu, kulisek, čierny čaj, cucoriedky, horkú cokoladu, banán, mrkvu so zemiakom uvarenú, suchare. Co také by som si ešte dala? Nasal som, ze imodium je dobre alebo tasectan? Ďakujem
@povuma ďakujem 2 denne som si dávala uhlie
Imodium....ak je horučka prip.divna farba stolice.tak treba výter z konečníka
@janinah ďakujem, nič iné nemám, pravdepodobne z jedla to bude. Vyskúšam to imodium kupit
kup si v DR max, LOPERAMID - uziva sa po kaydej stolici. Nám pomohol do 24 hodín bolo po hnačke
Ja si kupujem tento orig.čaj proti hnačke v lekární a ten mi zaberá doslova ihneď.
Tu je popis aj...
Tasectan odporucam, teraz cez velku noc sme zvracali a cast potom hnackovala, tasectan zabral
Imodium
Torecan, Smecta
Imodium zaberá expresne rychlo


To uhlie si koľko tabletiek dávaš? Môžeš aj dve naraz...na jedenie ryžu s kuracinou...ale kľudne by som dala aj den -dva bez jedla, nech sa to trávenie vyčistí..., potom probiotiká....nám ten Tasectan zabral. Bolo by dobré ísť aj na výter, či tam nie je nejaká bakteria