Baby viete mi poradit co teraz,ake mam moznosti? Vcera mi skoncil rodicak, no ale, ja som konatelka vo firme, cize evidovat ma nezaeviduju, tak co dalej. Mate s tym skúsenosti? Alebo kam sa ist vlastne opýtať, na socialku alebo up?Ďakujem
Komentár bol odstránený
@heltacek boze môj,ked nevieš poradiť tak radšej nepis nič,naco takéto blbé komentáre?budeš mať od toho krajší deň?