krásna farba
21. mar 2018
Dobry mozem sa opytat to vy ste robila nechty?
21. mar 2018
Super tvar.
21. mar 2018
Nemyslim to vulgarne ale tie su po p....i.. krasne
21. mar 2018
Kam chodis na nechty aj ja chcem taku dokonalu nechtarku 😍😍😍😍
21. mar 2018
wooow, nadherne
21. mar 2018
Aj ja chceem
22. mar 2018
Úžasné 😍, nádherné, aj tvar, aj farba ... Všetko 👍
Aj ja som si robila ale som laik-samouk ... tieto tvoje sú fakt 🔝
22. mar 2018
Krásne

22. mar 2018
Nadherna farba 😍
22. mar 2018
Myslim ze toti niesu nechty spravené na slovensku... Ale ak sa mýlim ospravedlňujem sa, ale kedze to mam napozerane (lebo sama som nechtarka) tak su to nechty nejakej rusky/ukrajinky, oni dokazu spravit a nafotiť taketo uzasne nechty😅 ale fotia si len tvarovo dokonale nechty, bohuzial nie kazda z nas ma dokonale nechty
22. mar 2018
Krasne su aku znacku pouziva?
23. mar 2018
to je gel,prosim?
6. apr 2018


Tie su uuuuuzasne👍