icon

Ahojte, mate niekto nieco taketo z ciny na cistenie zaluzii - skusenosti? Je to dobra vec, pomocnik?

avatar

Mali sme,, radsej handrou po jednom utierat..

6. máj 2026
avatar

ja som to skusala, ale nemala som na to nervy 😀

6. máj 2026
avatar

ja som mala to žlté, ale bolo tok ničomu

6. máj 2026
avatar

dakujem, tak vyhadzujem z kosika..
A baby, neviete ako funguje na Temu tato “kredit spat” akcia? Nejak tomu nerozumiem..

6. máj 2026
avatar

ja som si to objednala z aliexpressu a je to strasna blbost 😂

6. máj 2026
avatar

Nápad je dobrý, prevedenie na h*vno.
Mala som také ako napravo z tchibo, to bolo super, ale po čase sa zlomilo.
Potom som sa ulakomila na lacné balenie oboch takých, ako na obrázkoch, ale to je fakt zlé. Vysuvaju sa tie valčeky, padá ta handrička...
Ale ked nájdem kvalitný výrobok na tento systém, kúpim si ho znovu. Mam vonkajšie žalúzie a tie su o nervy...

6. máj 2026
avatar

blbosť

6. máj 2026
avatar

Blbosť na n-tu

6. máj 2026
avatar

Ja mam od Leifheit nieco taketo ale pouzivam to malo. Lebo ja tam mam take predely a vzdy to treba obchadzat ako keby. Handricka na tom drzi pevne,len sa s tym dost zle manipuluje.

6. máj 2026
avatar

Mali sme u našich ešte a bola to hrozná blbosť 😅 Nemala som na to nervy, vo svojom dome nemám žalúzie práve z dôvodu ich utierania.

6. máj 2026
avatar

dik baby, vykaslala som sa na to teda a budem dalej dufat, ze raz niekto vymysli nieco super prakticke na cistenie zaluzii 😀

6. máj 2026
avatar
@viktoriazria

dik baby, vykaslala som sa na to teda a budem dalej dufat, ze raz niekto vymysli nieco super prakticke na cistenie zaluzii 😀

@viktoriazria ja som zatial vymyslela (v byte dnu) ze ich vysavam, ale slabo pustenym vysavacom aby ich nezalomilo 🤣

6. máj 2026