ja som to skusala, ale nemala som na to nervy 😀
ja som mala to žlté, ale bolo tok ničomu
dakujem, tak vyhadzujem z kosika..
A baby, neviete ako funguje na Temu tato “kredit spat” akcia? Nejak tomu nerozumiem..
ja som si to objednala z aliexpressu a je to strasna blbost 😂
Nápad je dobrý, prevedenie na h*vno.
Mala som také ako napravo z tchibo, to bolo super, ale po čase sa zlomilo.
Potom som sa ulakomila na lacné balenie oboch takých, ako na obrázkoch, ale to je fakt zlé. Vysuvaju sa tie valčeky, padá ta handrička...
Ale ked nájdem kvalitný výrobok na tento systém, kúpim si ho znovu. Mam vonkajšie žalúzie a tie su o nervy...
blbosť
Blbosť na n-tu
Ja mam od Leifheit nieco taketo ale pouzivam to malo. Lebo ja tam mam take predely a vzdy to treba obchadzat ako keby. Handricka na tom drzi pevne,len sa s tym dost zle manipuluje.
Mali sme u našich ešte a bola to hrozná blbosť 😅 Nemala som na to nervy, vo svojom dome nemám žalúzie práve z dôvodu ich utierania.
dik baby, vykaslala som sa na to teda a budem dalej dufat, ze raz niekto vymysli nieco super prakticke na cistenie zaluzii 😀
dik baby, vykaslala som sa na to teda a budem dalej dufat, ze raz niekto vymysli nieco super prakticke na cistenie zaluzii 😀
@viktoriazria ja som zatial vymyslela (v byte dnu) ze ich vysavam, ale slabo pustenym vysavacom aby ich nezalomilo 🤣



Mali sme,, radsej handrou po jednom utierat..