Toto je presne typ topánok,ktore treba skúšať.
1-2 čísla hore-dole
Dnes o 06:16
Za mňa je to veľkosť, akú nosím bežné, ale sú široké. Ja mám úzku nohu a prsty mi letia dopredu
Dnes o 06:49
Treba väčšie Adidas má celkovo čudné číslovanie, všetky značky sveta mi sedia len táto vždy iné číslo
Dnes o 07:38


Treba väčšie a na užšiu nohu