icon

Prosim vás nemáte náhodou niekto takéto šľapky?Ako sedia veľkostne?

avatar

Treba väčšie a na užšiu nohu

Dnes o 04:32
avatar

Toto je presne typ topánok,ktore treba skúšať.
1-2 čísla hore-dole

Dnes o 06:16
avatar

Za mňa je to veľkosť, akú nosím bežné, ale sú široké. Ja mám úzku nohu a prsty mi letia dopredu

Dnes o 06:49
avatar

Treba väčšie Adidas má celkovo čudné číslovanie, všetky značky sveta mi sedia len táto vždy iné číslo

Dnes o 07:38