icon

Dievčatá, prosím, dajte mi tip na fixy, ktorými sa dobre maľuje na kamene. Ideálne rovno konkrétnu značku, s ktorou máte dobrú osobnú skúsenosť. Na nete je toho veľa, ale keďže potrebujem viac sád pre veľa detí na leto, tak chcem ísť na istotu, aby som nekúpila blbosť. Ďakujem za pomoc. (Foto z netu.)

avatar

Ja mám dobrú skúsenosť s pilotmi akrilovimi. Ale nie je to lesklé treba potom zalakovat.

Dnes o 07:38
avatar
Dnes o 09:08