Ahojte baby,
Chcela by som sa opýtať, mám 4.mesačnú dcérku. A všimla som si, že v uškách hlbšie má nadmerne ušného mazu, pričom nerozumiem tomu odkiaľ sa tolko zobralo, keď pravidelne dôkladne tie ušká čistim ako sa má🙈. Len nechcem zasahovať už a bojim sa jej vyčistiť hlbšie. Počuť, počuje teda dúfam❤️. Vedeli by ste mi poradiť ako sa toho zbaviť ? Alebo sa to má nechať tak, že je to hlbšie ? Možno pri kúpani sa to nejak vyplaví ak by sa tam omylom dostala voda. Kľudne ak máte pre mňa ako čerstvú mamičku radu, budem veľmi veľmi rada 🤗
Moja babka mala od mladosti…chodila na vyplach pravidelne, ak nesla sa jej to zanasalo a jasne horsie pocula a tiez mala alergie
Ja som to tiez mala ako mala, mne to čistili na orl s teplou vodou a xxl striekačkou, môj otec to ma tiež on si to robieval sam doma
Ja to mám od malička a asi doživotne. Po mne môj syn. Moja sestra to nemá 🤷♀️
🙈🙈🙈 ja som na take nechodila vôbec ani manžel. O tyždeň máme pediatričku, určite budem chcieť aby sa na to pozrela. Vďaka veľmi 🙈
Neda sa toho zbavit. Ja chodim so synom na cistenie na orl. Sice ma uz viac rokov, mne bolo povedane ze alergici maju zvysenu tvorbu mazu..
@klarissa25 no teda, to vam na orl povedali? ja som chcela napisat ze ja vidim na mojich detoch ze synovi sa tvori proste viac mazu, ze umyjem a zachvilu zas… a dcere ani nemusim nejak cistit ta nema nic skoro… a uz chvilu uvazujem ze syn ma asi alergiu nejaku respiracnu lebo od februara stale plny nos… ale este som to nestihla diskutovat s pediatrickou a to co pises ma utvrdzuje…
@klarissa25 no teda, to vam na orl povedali? ja som chcela napisat ze ja vidim na mojich detoch ze synovi sa tvori proste viac mazu, ze umyjem a zachvilu zas… a dcere ani nemusim nejak cistit ta nema nic skoro… a uz chvilu uvazujem ze syn ma asi alergiu nejaku respiracnu lebo od februara stale plny nos… ale este som to nestihla diskutovat s pediatrickou a to co pises ma utvrdzuje…
@ivec16 ano na orl…
@ivec16 ano na orl…
@klarissa25 vdaka za info utvrdzuje ma to v tom co si myslim… uz len zistit na co a nasadit liecbu
Neda sa toho zbavit. Ja chodim so synom na cistenie na orl. Sice ma uz viac rokov, mne bolo povedane ze alergici maju zvysenu tvorbu mazu..