Ahojte baby, som 4,5 mesiacov po pôrode. A všimla som si, že strašne mi vypadávajú vlasy. Je to bežné ? Aj vám tak fest vela vypadávalo vlasov ? Snaď to prejde 🙈
Veru mala som po poslednom. A to bol iny extrem 🙈🙈🙈 beriem ale aj vitaminy. Aj som volala vtedy kožnej. Lebo ako mne stale padaju vlasy vo velkom. No vtedy fakt ze extremne. Tak mi odporucila plantur vodicku(zeleny).
Ano, je to bežne. Aj mne vypadávali po pôrode a aj po operácii mi veľa vypadlo… ale mne znovu zhustli…
Jasne, musíš počkať kým sa ti ustalia hormóny. Mne tiež veľmi padali, pred tehotenstvom som mala kúty a potom mi začali rast vlasy aj tam 🙂
Už po troch mesiacoch, som bola mierne " zúfalá" z toho, koľko mi toho vypadlo. No potom to začalo rast. Takže žiadne strachy, ak to chceš vylepšiť, vlasy sú v podstate proteíny, tak im ich treba dodať v strave a pozrieť si aj zloženie šampóna bez sulfatov. No rast ti budú, tak či tak.
Je to veľmi nepríjemné, ale treba to vydržať ... Po každom pôrode mi extrém padali, po poslednom som mala pocit že mi už nič neostane na hlave až kúty sa mi urobili, ale už je to ok rastu nové
Neboj sa, raz to prejde. Ja som sa bala, ze mi nezostanu vlasy😏😕
Áno, po oboch pôrodoch som to tak mala. V prvom tehotenstve mi krásne narástli a polroka po pôrode som musela skrátiť, lebo boli zrednuté a vyzeralo to hrozne. Nasaď si vitamíny na podporu rastu (napr biosil alebo zinok), masíruj si pokožku napr rozmarínovým olejom. Ale vedz, že je to prirodzené, väčšina z nás si tým prešla, takže len vydržať ✊️✊️
je to uplne bežné. Neboj upravi sa to. Ja som po oboch porodoch mala po roku od porodu najkrajšie vlasy za celý život asi.