Ahojte baby, včera bolo presne 6 týždňov, kedy som porodila. A akurát včera mi asi prišla menštruácia, kus silnejšia avšak aj kojim v noci aj cez deň. Môjho mlieka sa nechcem vzdať. Bojim sa, že o ňu prídem. Myslite si, že budem mať aj najďalej mlieko, keď krvacam ? :(
Ďakujem Vám za odpoveď.
Pri oboch detoch som mala nieco ako menstruaciu, pri prvej po 8tyzdnoch, pri druhej po 6tich a potom uz viac nie, az po roku a kojila som ovela dlhsie. Bude to asi este skor spojene s docistovanim. Pocas toho obe trochu vymyslali na prse, ale ustali sme to.
Samozrejme, že budeš. Laktacia nie je podmienena absenciou MS, skor je tam opačný vplyv. Tiez som u plne dojcenych deti dostala MS hned po sestonedeli.
Juuj ďakujem vám krásne, cítim sa pokojnejšie teraz ❤️
Ja som “odkojila” 3deti..tretie este stale kojim a menstruaciu som mala pravidelnu.. kazde dieta cez 1,5roka 🙂
Ja som dostala menštruáciu ešte v šestonedelí. Dojčila som 1,5 roka. Vôbec nestresuj.
Poslednú kojim vyše 2,5. Menstruujem od 3 mesiaca po pôrode. Nestrachuj sa 🙂
zvláštne, kým som kojila menzes som nemala - kľudne aj 7 mesiacov...🙄
Ja som mala normalnu ms pocas celeho kojenia. To je individualne.
Prvu dceru som takmer nekojila, druhu naplno bez akehokolvek dokrmovania, MS prisla rovnako po sestonedeli.. na mlieko to nemalo vplyv, ja som dokonca pocas MS mala stale viac mlieka
Ja som mala tiez normalnu ms pocas celeho kojenia, kojila som obe deti skoro 18 mesiacov a potom som to sekla, nie zato, ze som nemala mlieko,ale ze uz to odo mna chceli deti hoci kde a ja som sa nechcela "vytasit". ( Viem,teraz je to moderne,ale pred 19 rokmi nie 😀) Mlieko som mala este dlho po tom ako som odstavila. Akurat taky postreh, ked som mala ms deti boli take nekludne-nervoznejsie-uplakanejsie.Svokra vzdy hovorila-nemas ms nahodou? To bol jej postreh. Drzim palce a vela trpezlivosti.🙃
Mám tri deti každé som kojila do 2 rokov a menzes som mala po roku od narodenia bolo super keď som nemala každá žena je iná
Menstruacia mi po vsetkych troch porodoch prisla do 2 mesiacov od porodu. Kojila som den/noc. Na mlieko to nemalo vplyv. Prvy a druhy syn boli kojeni 2,5 roka, treti 1,5 roka.
Pri prvom som dostala MS ešte na konci šestonedelia, kojila som rok a pol, pri druhom po pol roku a kojila som ho do štyri a pol roka, žiaden vplyv na mlieko to nemalo
Juuuj ste ma upokojili, ďakujem krásne za všetky vaše komentáre a odpovede. ❤️
Uplne normalne zeny maju pocas dojcenia menstruaciu a na tvorbu mlieka to nema absolutne ziaden vplyv.