icon
1 / 1
avatar

Susicka je velmi dobry pomocnik

22. júl 2017
avatar

Ja zvyknem vyprasit za mokra a opat oprat na kratkom programe.

22. júl 2017
avatar

Ja to odstraňujem lepiacim valčekom.😉

22. júl 2017
avatar

Do octovej vody namoc.

22. júl 2017
avatar

Ahoj mne sa tiež stalo ak to za mokra dobre vyprášiš malo by všetko zísť dolu a potom preprat...keď to necháš uschnut takto pôjde to dolu veľmi ťažko

22. júl 2017
avatar

Dajte to ešte raz vypláchať

22. júl 2017
avatar

tak som to este raz povyprasala ...aj poosuchala)a uz sa to preie znova somm zvedava...dakujem za kazdu radu

sticker
22. júl 2017