Ja zvyknem vyprasit za mokra a opat oprat na kratkom programe.
22. júl 2017
Ja to odstraňujem lepiacim valčekom.😉
22. júl 2017
Do octovej vody namoc.
22. júl 2017
Ahoj mne sa tiež stalo ak to za mokra dobre vyprášiš malo by všetko zísť dolu a potom preprat...keď to necháš uschnut takto pôjde to dolu veľmi ťažko
22. júl 2017
Dajte to ešte raz vypláchať
22. júl 2017
vranka2901
autortak som to este raz povyprasala ...aj poosuchala)a uz sa to preie znova somm zvedava...dakujem za kazdu radu

22. júl 2017

Susicka je velmi dobry pomocnik