My mame ten hrniec a je paradny 🙂
hrniec je super 🙂
Ja som minuly rok kupila synovcovi na vianoce slimaka a este dnes sa s nim hra ;)
Hrniec...
my sme kupovali hrniec a malá sa s ním dlho dlho prehrala..ale myslím,že obe sú super..
Mame hrniec a je super 🙂
My mame slimaka. Aj ho mam na predaj bazariku.... 🙂
🙂 So mala tusaka ze hrniec to vyhra 🙂
my mame hrniec a zaujal a zaujem vynimocne dlho vydrzal pri obidvoch detoch
@wandie teraz ten hrniec maju aj v tescu a maju akciu tusim 12eur 🙂 aj ja som na neho pozerala 🙂) no kupila som v draciku Toho macka uspavacieho od Fisher Price s kartickou stal 20e a este spievajuce kluce od fp tiez 🙂
http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...
je paradny makucky a mily hlas je v nom nahraty 🙂 uz sa tesim ked budu vianoce🙂)) skor mi teraz robi problem co kupit druhemu 4 rocnemu :D kedze vsetko ma ... natrafila som akurat v tescu na korcule od 3 rokov vzadu maju dve koliecka a v predu jedno tak musim porozmyslat :D
@dadika1114 Kupili sme ten hrniec. A mame kupeneho aj toho psika, ale nie tohto co si dala link, ale toho, hovoriaceho a bola k nemu aj FP baterka....a hovoriace kluce mame a aj vlacik 🙂 Starsiemu 4 rocnemu ideme kupovat autodrahu, lego, oblecko, ......teraz 13-teho ma narodeniny, tak som mu kupila Cars auticka do zbierky (uz ich ma asi 50 😀 ), bundu a velku podlozku na lego lebo podostava kopa lega tak nech mu to na niecom drzi 🙂
@dadika1114 Inac, mame uplne rovnako stare deticky 🙂 Par dni hore dole....Kedy ma Leo narodky? Thomas teraz 13-teho 🙂


my máme hrniec ale stále ju nejak nezaujal no rada počúva aspoň pesničky čo hrá (až 2) 🙂