Baby potrebujem radu!!! Za dva mesiace bude krst maleho a s manzelom sa nevieme dohodnut na vybere krstnych rodicov !!! Kazdy mame jedneho surodenca....Ja chcem sestru s jej snubencom a manzel chce moju sestru a jeho brata !!! Co si o tom myslite?
najrozumnejsie riesenie je zobrat si surodenca s tvojej strany a s jeho strany.... 😉
tiez si myslim. urcite kompromis,aby ste sa nemuseli hadat a je to tak spravodlive. 🙂
my krstime bud tyzden..budeme mat len krstnu mamu...svagrinu ..je slobodna a automaticky ak sa vyda tak bude mat aj ocka krstneho..myslim si ze je divne davat dvoch odlisnych ludi..lebo zas ked dojdu so svojimi partnermi,,tak 4ludia a babatko vtom bude mat misung..myslim si ze krstni rodicia by mali byt partneri alebo manzelia
tiez by som to riesila surodenec+surodenec..Nic v zlom,ale treba mysliet aj na to,ze by sa tvoja sestra so snubencom rozisli (nedajboze samozrejme), alebo neskor rozviedli.. (stalo sa u nas v rodine) Takto by to ostalo v rodine..Drzim palce 🙂
myslite? Mne to pripada take divne...Ked bude vacsi, a opyta sa ho niekto, kde bola na prazdninach tak povie len u krsnej? Kedze jej manzel nebude krsny? A ked bude mat narodeniny a budu mu chcet kupit darcek tak co sa budu skladat nan? Neni lepsie ked su krsni manzelia alebo teda par? Ja to tak mam a aj manzel ma krstnych, ktory su manzelia...
aha no nato som nemyslela...chichi..my davame len krstnu mamu a je po probleme
Ja nevieeem, mam hlavu ako meloooon :((((
ja som mala iba krstneho a doteraz mam,lebo sa neozenil, ale to aj preto,ze moj otec nemal surodencov. a bolo to v pohode.
Ja si tie myslim ze je najlepsie zobrat jedneho z kazdej strany tak budes spokojna aj ty aj on,aspon sa nebudete hadat ved ked sa sestra so snubencom zoberu aj tak mu moze robit krsneho 🙂
@wandie manzel (vtedy bol este priatel) je krstny synovi svojej sestry a krstna mu je zase otcova sestra,cize ma krstneho z maminej a krstnu z otcovej strany. a mna tiez volaju pred malym krstna, takze v podstate ma krstnych 3 🙂 a v tych darcekoch nevidim problem, aspon ich dostane viac 🙂 z kazdej strany. ale tiez by som nedavala za krstnych takych co mozu rozvodom alebo rozchodom z rodiny odist.
Diky baby 🙂 dufam, ze sa dohodneme a budeme spokojni obaja 🙂
my máme za krstnú moju sestru a krstný je manželov brat a keďže v lete majú svadbu, máme krstných aj na obidvoch stranách aj v pári 🙂
Wandicka, my malu nedame pokrstit, a mam po probleme 😀 ale ja tam kludne dobehnem s mojim drahym a mozme byt krstni rodicia, nechces??? 😉 hehehe
my mame tiez mojho brata a manzelovu sestru. Mozete si dat este aj svedka krstu, tak ako svedok krstu nech je snubenec a bude 😀
tak to máte tažké, ale malinký rastie, cely po tatovi, ale na niektorých fotkách sa podobá zase na teba...
taky problem sme mali my a dali sme jedneho s jednej rodiny jeho brata a nakolko ja nemam surodencov tak bola moja sesternica a bolo po probleme...