icon

Baby potrebujem radu!!! Za dva mesiace bude krst maleho a s manzelom sa nevieme dohodnut na vybere krstnych rodicov !!! Kazdy mame jedneho surodenca....Ja chcem sestru s jej snubencom a manzel chce moju sestru a jeho brata !!! Co si o tom myslite?

avatar

taky problem sme mali my a dali sme jedneho s jednej rodiny jeho brata a nakolko ja nemam surodencov tak bola moja sesternica a bolo po probleme...

21. jan 2011
avatar

najrozumnejsie riesenie je zobrat si surodenca s tvojej strany a s jeho strany.... 😉

21. jan 2011
avatar

tiez si myslim. urcite kompromis,aby ste sa nemuseli hadat a je to tak spravodlive. 🙂

21. jan 2011
avatar

my krstime bud tyzden..budeme mat len krstnu mamu...svagrinu ..je slobodna a automaticky ak sa vyda tak bude mat aj ocka krstneho..myslim si ze je divne davat dvoch odlisnych ludi..lebo zas ked dojdu so svojimi partnermi,,tak 4ludia a babatko vtom bude mat misung..myslim si ze krstni rodicia by mali byt partneri alebo manzelia

21. jan 2011
avatar

tiez by som to riesila surodenec+surodenec..Nic v zlom,ale treba mysliet aj na to,ze by sa tvoja sestra so snubencom rozisli (nedajboze samozrejme), alebo neskor rozviedli.. (stalo sa u nas v rodine) Takto by to ostalo v rodine..Drzim palce 🙂

21. jan 2011
avatar

@ziza55 a nahodou sa boze chran rozidu , a nebude mat krsneho alebo krstnu...?!

21. jan 2011
avatar
wandie
autor

myslite? Mne to pripada take divne...Ked bude vacsi, a opyta sa ho niekto, kde bola na prazdninach tak povie len u krsnej? Kedze jej manzel nebude krsny? A ked bude mat narodeniny a budu mu chcet kupit darcek tak co sa budu skladat nan? Neni lepsie ked su krsni manzelia alebo teda par? Ja to tak mam a aj manzel ma krstnych, ktory su manzelia...

21. jan 2011
avatar

aha no nato som nemyslela...chichi..my davame len krstnu mamu a je po probleme

21. jan 2011
avatar
wandie
autor

Ja nevieeem, mam hlavu ako meloooon :((((

21. jan 2011
avatar

ja som mala iba krstneho a doteraz mam,lebo sa neozenil, ale to aj preto,ze moj otec nemal surodencov. a bolo to v pohode.

21. jan 2011
avatar

@wandie moj manzel je krstny jeho bratovi detom a ked sme sa zobrali automaticky som aj ja krstna..u nas je to tiez tak manzelov brat je krstny otec a jeho manzelka je krstna mama a krstna mama je aj ta co niesla malu do krsta...takze je to uplne normalne

21. jan 2011
avatar

Ja si tie myslim ze je najlepsie zobrat jedneho z kazdej strany tak budes spokojna aj ty aj on,aspon sa nebudete hadat ved ked sa sestra so snubencom zoberu aj tak mu moze robit krsneho 🙂

21. jan 2011
avatar

@wandie manzel (vtedy bol este priatel) je krstny synovi svojej sestry a krstna mu je zase otcova sestra,cize ma krstneho z maminej a krstnu z otcovej strany. a mna tiez volaju pred malym krstna, takze v podstate ma krstnych 3 🙂 a v tych darcekoch nevidim problem, aspon ich dostane viac 🙂 z kazdej strany. ale tiez by som nedavala za krstnych takych co mozu rozvodom alebo rozchodom z rodiny odist.

21. jan 2011
avatar
wandie
autor

Diky baby 🙂 dufam, ze sa dohodneme a budeme spokojni obaja 🙂

21. jan 2011
avatar

@wandie My sme dali manzelovu sestru,kedze ma len priatela,nie manzela a poznala som ho velmi malo,dali sme len krstnu a hotovo 🙂

21. jan 2011
avatar

my máme za krstnú moju sestru a krstný je manželov brat a keďže v lete majú svadbu, máme krstných aj na obidvoch stranách aj v pári 🙂

21. jan 2011
avatar
wandie
autor

@tutulka12 Tak vy to mate paraadne 🙂

21. jan 2011
avatar

Wandicka, my malu nedame pokrstit, a mam po probleme 😀 ale ja tam kludne dobehnem s mojim drahym a mozme byt krstni rodicia, nechces??? 😉 hehehe

27. jan 2011
avatar
wandie
autor

@nadia1984 No ty si to vyriesila 🙂 Traja kohuti na jednom bojisku 🙂

27. jan 2011
avatar

my mame tiez mojho brata a manzelovu sestru. Mozete si dat este aj svedka krstu, tak ako svedok krstu nech je snubenec a bude 😀

29. jan 2011
avatar

tak to máte tažké, ale malinký rastie, cely po tatovi, ale na niektorých fotkách sa podobá zase na teba...

29. jan 2011
avatar
wandie
autor

@borrka Pozname sa? Vidim, ze si s Piestan 🙂 Ale nemas fotky, tak neviem... Uz sme to vyriesili, bude moja sestra 🙂 Hej, noekde sa podoba Thomasko na tatina a niekde na mna 🙂

29. jan 2011