Maminky, ked chcem malemu zmenit pediatričku, (uz som dohodnuta s druhou, ze ho zoberie), potrebuje vsak maleho zdravotnu kartu, to mi je jasne, len sa Vas chcem spytat, ci jej musim oznamit ze od nej odchadzame, alebo staci ked pridem po kartu, ze napr. idem s malym imunologicke a potrebujem kartu a zaniest ju tej novej a tym to hasne?....vlastne ide mi o to ci jej to musim povedat, nechce sa mi jej totiz vysvetlovat ze som s nou neni spokojna. Poradte prosim. Dakujem 🙂
Ja som brala pred mesiacom od gynekologicky,nechcela mi ju dat do ruky,vraj nemoze,tak som cakala skoro 2 tyzdne,kym ju poslala novej,pretoze vkuse splietala nieco,ze aj tak ma moze vyradit az k 1mu dnu v mesiaci...Takze nahlasit asi musis.
a nova dokina si ju nevie/nechce vyziadat sama?
Kartu si môže vyžiadať nová pediatricka nemusíš si ísť po ňu ale myslím že je normálne povedať že odchádzať k inej pediatricke dôvod netreba povedať
ja som presla z NM od suleka do TN k ladeckej a kartu som si brala sama..a od pediatricky mam kartu stale doma, nosim , len ked treba k dr..ale my zase chosdime kazdu chvilu k imunol.tak kartu potrebujem..odporucam zajst pre kartu a ked sa bude vypytovat, tak povies len z osobnych alebo rodinnych dvovodov..inac nemusis nic vysvetlovat 😉
Presne ako pisu baby, kartu ti do ruk neda, nadiktuj jej adresu novej Dr a ta si dokumentciu vyziada, a stara ju musi poslat. Vsetko to funguje tak, ze ona vas musi vyradit z kapitacie, aby vas nova mohla prihlasit, hlavne kvoli poistovni.
nemusis nic oznamovat....nova dr poziada kartu od starej.... len musi to byt vzdy v novom mesiaci..ak si tento bola u starej, musis cakat do augusta
Mne kartu dava bez problemov, uz viackrat som ju potrebovala bud k imunologicke alebo k ORL....s tym problem nemam, len mi ide o to, ci ho treba od nej odhlasit. A ta nova pediatricka povedala ze mam priniest kartu maleho a zoberie ho....
my sme to robili tak,ako som pisala vyssie.... zalezi od dr... uz sm emenili 3x, kedze sme sa stale stahovali....
co viem kartu ti neda ale posle novej dr.