Prosim poradte v akom programe by som mohla urobit pozvanku na oslavu pre drobca. Dakujem 🙂
wandie
autor@cicimotinka Dakujem 🙂
20. jún 2015
@wandie nemáš za čo, len si potom skontroluj rozmer, lebo nesedí úplne na 10x15... aby Ti neorezalo aj obrázok pri tlačení fotiek
20. jún 2015
pizap.com