icon

Prosim poradte v akom programe by som mohla urobit pozvanku na oslavu pre drobca. Dakujem 🙂

avatar
19. jún 2015
avatar
wandie
autor

@cicimotinka Dakujem 🙂

20. jún 2015
avatar

@wandie nemáš za čo, len si potom skontroluj rozmer, lebo nesedí úplne na 10x15... aby Ti neorezalo aj obrázok pri tlačení fotiek

20. jún 2015