icon

Kedysi som neznášala "chodiť do obchodu"
Ako mama, je to pre mňa najoddychovejšia aktivita, aká sa mi môže po celom dni prihodiť 😁
Kto to má podobne? 😎

#pampers

avatar

Ja to stale neznasam 😄

23. máj 2019
avatar

Pre mňa je to výlet 🙂

23. máj 2019
avatar

Milujem to 🙂

23. máj 2019