Prosím vás, už sa nedáva Oznámenie o narodení? Pred 2r. sme také dostali z matriky pre ÚP a teraz nie.
Ja som rodila v maji a dali nam
25. júl 2020
Ja 2014 tiež nic
25. júl 2020
2018/10 oznámenie mám aj 2020/1 tiež oznámenie mám. Ale zatiaľ som ho nikde nevyužila 🤷♀️
25. júl 2020
Ja som teda rodila 4 roky dozadu a take nic sme nedostali