Tie mensie ma dve vedla seba
nemal poslendu dobu kliesta ?
tiež mi to príde na kliešťa takéto ohraničené.
Mmm aj mama to mala , vraj tie divne lienky tak kúšu. Tie čierne a tie veľa bodkované
sla by som lekarske, pre istotu
Nech je to čokoľvek išla by som doktorke má to blízko priehlavku a dosť nebezpečné
To ma moc na stipanec ja by som sla ku dr
Nemusí to byť kliest aj keď je to ohraničené. Môj malý má silné reakcie na niektoré stipance od komárov. Úplne opuchne po postipnuti komárom ale nie vždy. Choď k dr to bude podľa mňa alergicka reakcia na postipanie. Nech pre istotu pozrie drobca
Ak mas doma fenistil kvapky tak daj.
uz ju niekedy postipal komar? ake to mala ? lebo neter ked stipne komar tak ma takuto brutal reakciu.. minule mala cele chodilo opuchnute.. skus natriet fenistilom
Aj komare prenasaju borelie.
Uz to nema take cervene no tvrde to je
Inak môjmu malému najlepšie na stipance pomáha tekuty púder s 1% mentolu ak nemáš kupis v lekarni. Fenistil sa môže strčiť niekam to je iba propagácia od lekárov... Ale ako som písala môj máva silné alergicke reakcie. Minule ho postipali jeden vedľa oka cca 2 cm a druhy nad obočie a obe oči mal tak opuchnute že ich ledva otvoril. Už máme čipky doma proti alergickej reakcie
Prikláňam sa k lienke...oni požierajú epitel na tele.
@lusiafofo však priehlavok je na nohe 🙂
Ja by som pre istotu šla k lekárke... alebo daj aspoň fenist8l kvapky či nejaký krém na stipance
Dakujem vam baby moc vsetkym uz tam nic nemame vdakabohu ....


To mensie vyzera ako stipanec ,ale to na prvej foto je velke to neviem.