Koľko vydržali vaše detičky v škole / škôlke, kým prišiel tak "obľúbený" kašlík soplík? My sme tentoraz dali skoro dva týždne :D
Naša od utorka doma s COVID-19.
@xili99
Týždeň. Teda tých prvých 5dní a ostali obe (3r a 12r) doma s Covidom
Starsia ok, mladsia vcera sople, rano som ju dala s tym, ze teda ak bude zle, tak dojdem. Sla som maleho zaniest do jasli a uz zo skolky ze jej tak slzia oci, ze nic nevidi.. takze je doma dnes. Ale uz jej je lepsie. V pondelok ide zase
...presne týždeň ale minulý piatok hoci aj v škôlke bol už večer na nom bolo vidno že naň niečo lezie, od pondelka doma
1 deň ale na druhý deň prišlo zvracanie 😄
Môj je dnes už doma. 🙄
Od 5.9 je stále v škôlke bez sopla ci kašľa, príde mi to divne , lebo inokedy tam je max 7 -8 dní 🤷♀️
Tyzden
2 dní bol a sme doma
Tak nie sme v tom samé, ako tak pozerám 🙈
7 dní mame rekord 🤦🏼♀️
Minuly rok 2dni. Tento rok zatial funguje.
Tri dni v skolke a teplota, sopel ako svet
Od stredy je doma.
3dni
Az jeden cely tyzden 🤣🤭
Nas vydrzal 2 dni, tyzden bol doma od stredy uz chodi opat a snad tam vydrzi chodit dlhsie, aj ked vcera prisla sprava zo skolky, ze v rodine 3 spoluziakov maju covid, tak uvidime
3dni 😅
Náš len začal chodiť do škôlky tak som zvedavá koľko vydrží keď všade čítam/počujem ako zie deti hneď ochorejú. A teda dnes je to druhý týždeň a musím odklopat zatiaľ je ok.
tyzden , po tyzdni obe deti (3,5)choroba ruky , nohy , usta. a to som si nasla pracu novu , do ktorej by som mala nastupit , kolko tam vydrzim je otazne ?
Moj je sice uz skolak. Ale ked bol skolkar tak zvykol vydrzat tak 4 dni 😀
Moju dcéru po 1,5 týždni nakazil starší syn 🙈 našťastie fakt len soplík a 3x zakašlal. Ráno sa nám nezdala, tak nešla v stredu. Ale včera už bola ok. Ale tak, odhlásená bola aj na dnes, tak aspoň pojdu fakt zdraví.
3 dni a uz tyzden a pol doma
5 dní a v piatok večer 38,5. V sobotu 40 ,tak smer pohotovost. Zápal mandlí a antibiotika. Ešte stále má soplik. Dnes už ráno stal pri dverách a plakal,že chce ísť do škôlky
4 dní, už týždeň doma ale sople neprechádzajú aj trochu kašle, tak neviem či vôbec pôjde v pondelok..o tom, čo tam vyvádzal tie prvé dni a grcacky zo stresu tam, to bude mordor ten nástup zase 🤦🤔😱
3,5 dňa 🤦🏼♀️
6.9. nastúpil 8.9. poobede už nadcha
Dnes po 9tich dnoch to prislo- sopli🤓
2,5 roka 😄 Až ako predškoláčka mala prvý krát nádchu a 2 dni vodový soplík. Je to exot 😉
Od 5.9 dnes už doma 🙈