To vyzera byt stara rodinna kronika. Kedysi si tak zaznamenavali zmeny v rodine, ale aj v hospodarstve..napriklad pocet dobytka v danom mesiaci,alebo roku..aka uroda bola a coho, ale aj svadby, narodenia, umrtia v rodine
Mne to príde ako nejaká daňová kniha...
Mne tiež nieco ako keby si niekto spisoval kolko penazi minul...🙂
tiež myslím, že to je nejaká účtovná kniha, na predposlednej strane sú popísané výdavky spojené s autom, nejaké cestovné výdavky do Bukurešti ?, legalizácia... ostatné strany neviem prečítať... mne sa páči to písmo....
Jak pokladnicka kniha 1941 zaznamy o vydavjoch firemnych a osobnycg
Sranda nieco take najst, zahalene ruskom tajomstva 😉 a na prvej strane nie nic ako nadpis alebo nazov 🤔
@evasarlota na prvej strane nie je ziadny nazov napisany.
Je to tam zaznamenane od aprila do juna. Fakt je to krasne napisane.
Fakt super..su tam poznacene jednotlive vydaje, zmluvy, kreditory..
Pokladničná alebo účtovná kniha. A nádherne písmo!!!





V nemcine su popisane zaznamy,vyzeraju ako danove podklady,na poslednej fotke s peciatkou pismo v rumunstine,neviem co to je,ale dobre stare👍