icon

Vedel by mi niekto povedat ake zaznami su na fotkach? Nasli sme to v starom dome

1
avatar

V nemcine su popisane zaznamy,vyzeraju ako danove podklady,na poslednej fotke s peciatkou pismo v rumunstine,neviem co to je,ale dobre stare👍

12. mar 2017
avatar

To vyzera byt stara rodinna kronika. Kedysi si tak zaznamenavali zmeny v rodine, ale aj v hospodarstve..napriklad pocet dobytka v danom mesiaci,alebo roku..aka uroda bola a coho, ale aj svadby, narodenia, umrtia v rodine

12. mar 2017
avatar

Mne to príde ako nejaká daňová kniha...

12. mar 2017
avatar

Mne tiež nieco ako keby si niekto spisoval kolko penazi minul...🙂

12. mar 2017
avatar

tiež myslím, že to je nejaká účtovná kniha, na predposlednej strane sú popísané výdavky spojené s autom, nejaké cestovné výdavky do Bukurešti ?, legalizácia... ostatné strany neviem prečítať... mne sa páči to písmo....

12. mar 2017
avatar

Jak pokladnicka kniha 1941 zaznamy o vydavjoch firemnych a osobnycg

12. mar 2017
avatar

Sranda nieco take najst, zahalene ruskom tajomstva 😉 a na prvej strane nie nic ako nadpis alebo nazov 🤔

12. mar 2017
avatar

@evasarlota na prvej strane nie je ziadny nazov napisany.

12. mar 2017
avatar

Je to tam zaznamenane od aprila do juna. Fakt je to krasne napisane.

12. mar 2017
avatar

@linibini zaujimave ze uz tedy si ludia viedli taketo zaznami. Ale kto vie v akej mene to je lebo niektore sumy su tam strasne vysoke

12. mar 2017
avatar

Fakt super..su tam poznacene jednotlive vydaje, zmluvy, kreditory..

12. mar 2017
avatar

@xludmilka nenašli ste ich viac? prípadne neviete nič o predošlých majiteľoch?

12. mar 2017
avatar

Pokladničná alebo účtovná kniha. A nádherne písmo!!!

12. mar 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@linibini nasli sme len tento jeden. A v tom dome uz dobrych 50 rokov nikto nebyval

12. mar 2017