Manžel mi dal hadannku a nechce mi odpoveď prezradiť ,prosím o pomoc 🙂
Je 3 poschodový dom ,na prízemí býva Nikto , 1. Žiaden , 2. Ani jeden ,všetci 3 išli na pivo ,kto zostal doma ?
Wooow, to čo je? 😂
13. máj 2016
Ten co býva na 3. Posch
13. máj 2016
Ahoj ta asi ten co byval na tretom poschodi , si myslim.
13. máj 2016
Ich ženy 😆
13. máj 2016
3 poschodie zostalo doma. Prizemie sa do poschodi nezaratava... ;)
13. máj 2016
Kto (kto zostal doma 🙂 )
13. máj 2016
Povedz mu ze ostal On lebo ked ti nepovie odpoved na pivo nepojde ani on :D
13. máj 2016
Sam doma na 3.posch. 😀
13. máj 2016
Nikto tam nebyval nikto tam nemohol ostat 🙂
13. máj 2016
Doma nezostal nikto lebo nikto tam nebycal 🙂
13. máj 2016
Nikto 😀 boze to co za haluz? Aka je spravna odpoved? 😀
13. máj 2016
xmamalea
autor@pralinka1512 netuším ,manžel išiel na to pivo 😀
Len sa obávam ,že aj on domrvil zadanie ...
13. máj 2016
@xmamalea jooj, volaj mu, zvedava som 😀
13. máj 2016
Prazdny dom 😀