Mať o tejto hodine v MŠ len svoju a upratovackinu dcéru je poriadny štvrtkový bonus 😀
To fakt? Ja este po malu idem a to dnes skoro, vacsinou chodim o pol stvrtej
A to tam este byva celkom dost deti
Pozname,rano prva,poobede posledna... Ja neviem,ci su vsetky maminy na MD ci nezamestnane,ale aj u nas nosia deti na 8h rano, a o 14.30 poloporazdna trieda.....
@zuzankasm my tiez tak rano sme stale sami a poobede uz tiez
U nas deti o 14:30 len vstavaju 😀
@michalamala No,hold,niekto musi aj pracovat😀
a ked prazdniny jediní su oni zapisaní ze idu do skolky a z celej skolky asi 5 deti je iba.
Baby podla mna babky a materská... To inak nepustí... Ked este zamestnávatel pusti o 16,30 to je mega...
@michalamala Jasne,to som zabudla,aj nasa😀
Môj synátor na mňa ešte o 15.30 škarede pozrie,že čo idem tak skoro,a to je tam posledný :D
@katussska24 Ved aj pre moju chodi babka,inak by som nemala sancu...Ja ju vodievam rano, poobede vynimocne,ked mam dovcu,lebo lekara idem ja.
Ja chodim pre maleho 15.30-16.00 a plna skolka je....
tak u nas o 16:00 ani nohy :D a do 7:30 tiez prazdna skolka :D mam kamosku ktora je zamestnana a malu vodi na osmu a chodi o pol stvrtej po nu :D stale rozmyslam ze aku ma pracovnu dobu ked este aj cestuje do prace :D
Dnes sme mali aj zápis do školy ,tak preto som mala máličko detí,cez spánok ni pobrali dosť ,ale nečakala som,že z 25 bude o tretej 0 deti 😀
V obyčajné dní tak do trištvrte na 4 sú deti,do štvrť na 4 tak 10 v celej MS mávame 🙂
ja chodim po maleho o 15:30 a stale je posledny