icon

Mať o tejto hodine v MŠ len svoju a upratovackinu dcéru je poriadny štvrtkový bonus 😀

avatar

ja chodim po maleho o 15:30 a stale je posledny

14. apr 2016
avatar

To fakt? Ja este po malu idem a to dnes skoro, vacsinou chodim o pol stvrtej

14. apr 2016
avatar

A to tam este byva celkom dost deti

14. apr 2016
avatar

Pozname,rano prva,poobede posledna... Ja neviem,ci su vsetky maminy na MD ci nezamestnane,ale aj u nas nosia deti na 8h rano, a o 14.30 poloporazdna trieda.....

14. apr 2016
avatar

@zuzankasm my tiez tak rano sme stale sami a poobede uz tiez

14. apr 2016
avatar

U nas deti o 14:30 len vstavaju 😀

14. apr 2016
avatar

@beatushka Nasich budia 14.10

14. apr 2016
avatar

@michalamala No,hold,niekto musi aj pracovat😀

14. apr 2016
avatar

@zuzankasm u nas podobne - o 7,00 je tam prvy - deti zvyknu chodit po 7,30 ... o 15,00 otvaraju skolku, to uz tam je zastup a moj 15,15 odchadza posledny

14. apr 2016
avatar

@jendralka A kde ti rodiacia pracuju? Lebo ja mam pracovnu dobu 7.30-16.00 co je asi standart a to dochadzam...

14. apr 2016
avatar

a ked prazdniny jediní su oni zapisaní ze idu do skolky a z celej skolky asi 5 deti je iba.

14. apr 2016
avatar

Baby podla mna babky a materská... To inak nepustí... Ked este zamestnávatel pusti o 16,30 to je mega...

14. apr 2016
avatar

@michalamala Jasne,to som zabudla,aj nasa😀

14. apr 2016
avatar

Môj synátor na mňa ešte o 15.30 škarede pozrie,že čo idem tak skoro,a to je tam posledný :D

14. apr 2016
avatar

@katussska24 Ved aj pre moju chodi babka,inak by som nemala sancu...Ja ju vodievam rano, poobede vynimocne,ked mam dovcu,lebo lekara idem ja.

14. apr 2016
avatar

Ja chodim pre maleho 15.30-16.00 a plna skolka je....

14. apr 2016
avatar

tak u nas o 16:00 ani nohy :D a do 7:30 tiez prazdna skolka :D mam kamosku ktora je zamestnana a malu vodi na osmu a chodi o pol stvrtej po nu :D stale rozmyslam ze aku ma pracovnu dobu ked este aj cestuje do prace :D

14. apr 2016
avatar

@zuzankasm nieco MD, nieco stari rodicia, nieco konciaci o 14,00 ... my tiez dochadzame, kym sa dotrepeme domov je 16,45 ... chodi mi pre neho babka

14. apr 2016
avatar

Dnes sme mali aj zápis do školy ,tak preto som mala máličko detí,cez spánok ni pobrali dosť ,ale nečakala som,že z 25 bude o tretej 0 deti 😀
V obyčajné dní tak do trištvrte na 4 sú deti,do štvrť na 4 tak 10 v celej MS mávame 🙂

14. apr 2016