Ahojte maminy letela ste teraz niektora s dietatkom do 2rokov cez Ryanair? Mali ste dieta pocas letu na kolenach? Ako ste to zvladli? Nas let trva 1h45. Platili ste za neho? Mne pri bookingu vyhodilo 20€ za dieta do 2rokov na kazdy let ( tam i spat =40€) 😳
V pohode, ak je to kratky let a doteraz sme symbolicky poplatok platili stale, ale fakt je, ze s Ryanom som doteraz nemala odvahu letiet 🙂
Ano mas ho na kolenach ale cestou domov sme mali stastie a vedla nas bolo volne miesto tak som ho dala na sedacku ale inac odporucam sedenie niekde v prvych troch radoch inac tam budete ako sardinky
Vyuzili ste Family extra discount s jednym dietatom?
To s tym prvym radom je pravda ale my to zvladame aj v ostatnych radoch, maly obcas beha v ulicke ;)
Ešte sa chcem spýtať na kočík, mám trojkolesovy šporťák, čo sa zloží ako kniha, dá sa zaistiť, aby sa nerozložil. Ale v pokynoch uvádzajú, že treba mať nejakú tašku naň. ?
Ako ste riešili toto? Je lepšie cestovať radšej s golfáčom? ( malý má 15mes a golfáč zatiaľ nemám...) ďakujem moc za odpovede
este naposledy sa popyatm, totiz nase letenky sublacnejsie ako ten poplatok za maleho a tak rozmyslame ze kupime letenku aj jemu. To vsak znamena ze musi mat nejaku sedacku asi vlastnu vsak? No premyslame co by bolo najlepsie aj cenovo aj pre pohodlie. 🙂
@yasminne Nie je poblem s kocikom, odovzdas pred vstupom na palubu, no ak mozem poradit, vezmi daky igelit (resp. vrece), do kt. kocik vlozis. Mne takto zaspinili striesku pravdepodobne tech. olejom, nikdy sa mi to uy nepodarilo vycistit. Dobre letecke spolocnosti Ti to urobia, no ak letíš Ryanom, asi nie...
Ahoj, ano letime pomerne casto, naposledy 8 hodin, a v pondelok opat 8 hodin. Raynair si uctuje 20€ a mas ho na kolenach, priputas detskym pasom o tvoj pas, vacsinou nas drobec prespi, lebo cesta je sice len 2 hodiny ale kym sa presunieme na letisko, kontroly a pod tak to akurat vyjde ze v lietadle spi ;)