icon
1 / 1
avatar

... tak ja neviem, mam takmer 11-rocne dvojicky, ale vlhcene som takmer nepouzivala ... a uz vonkoncom som sa nimi neutierala pod pazuchami ... som ja vobec matka ?! 😝😅

12. apr 2019
avatar

Toto som pár krát urobila 😃, ale efekt nič moc. Teraz (keď nestíham), tak si umyjem podpazušie v umývadle 😂 (všetko mokré👌) utriem a rýchlo dezodorant a idem ha ha ha ha ha ha

12. apr 2019
avatar

@elenita no neviem neviem

sticker
12. apr 2019
avatar

@kvadrinkaaa inak toto robím aj ja. a ta fajne potopa potom, že?

12. apr 2019
avatar

@kvadrinkaaa Ano, aj ja to tak robim. Resp len navlhcim roztek uteraka a s nim 😀 Potom nie je taka potopa 😀

12. apr 2019
avatar

Okrem detského zadku som s tým nikdy nič iné neutierala 😂

12. apr 2019
avatar

My mame jedny detske vlhcene vzdy v aute ked nas os..kaka vtacik 🙄 velmi sikovna vecicka :D

12. apr 2019
avatar

Myslela som ze som jedina😅Najme rano ked ich chystam do skoly -skolky a som spotena ako keby som behala maraton.😝

12. apr 2019
avatar

@kikus985 podľa mňa sú zas dobré na kadečo, len na detský zadok nie 😅

12. apr 2019
avatar

No ja som s vlhčenymi utierkami tiež už aj prach utierala a aj topanky keď sa ponáhľam 😁... takže fakt okrem ritky používam na hocičo 🙂

12. apr 2019
avatar

@mandinka s týmto súhlasím!

12. apr 2019
avatar

ja sa dobrovolne hlasim ku vsetkym bodom, vratane "sprchy" 🙂))

12. apr 2019
avatar

Jednorazové vlhčené obrúsky predstavujú v priemernej európskej
domácnosti 50 kg odpadu ročne. Ak by ich každá domácnosť používala
z hygienických dôvodov alebo pri upratovaní, celkové množstvo by ročne
znamenalo dodatočných 9 miliónov ton (https://ec.europa.eu)

12. apr 2019
avatar

@zuzana1331 konecne niekto napisal aj toto, a pouzivat namiesto sprchy ?😲

12. apr 2019
avatar

@erzebet2 Každá poznáme situácie, kedy sa nestíha. Len si treba uvedomiť, že to nie je ekologická záležitosť. Tak keď sa dá, treba skúsiť nájsť iné riešenie.

12. apr 2019
avatar

@erzebet2 tak ale na chalupe, kde nie je sprcha ani tepla voda a vydochne ti v peci ani nemas inu moznost 😉 ... my mame inak minimum komunalneho odpadu, odhadujem 0,5kg denne az ob-den, takze inde sa snazime ako sa len da 😉

12. apr 2019
avatar

@zuzana1331 myslím, že je každému jasné, že to je myslené s humorom a že to nie je dennodenná záležitosť.

12. apr 2019
avatar

@zuzana1331 samozrejme ze tie obrusky len obcas a v nudzovych situaciach 🙂 my tiez separujeme plast, papier, sklo aj olej z vyprazania nosime na benzinku. Sietky miesto sackov do obchodu na ovocie, zeleninu a po ruke je vzdy skladacia nakupna taska 🙂 takze ano treba sa starat o tu nasu planetu 🙂

12. apr 2019
avatar

My ich tiež absolútne nepoužívame, aj keď skoro každá navsteva čo prišla k babetku doniesla vlhčené obrúsky. Dieťa mi na ne reaguje a vyhádže sa.

12. apr 2019
avatar

Toto je moc uz aj na mna, fuj 🙈 preco sa zeny takto zhadzujeme? Ble

12. apr 2019
avatar

@zuzana1331 ako hovoris, treba najst riesenia, ja som kedysi tiez mala v zasobe utierky akoze na prach, ale ked som zistila ako tym zamorujem planetu stacilo

12. apr 2019
avatar

@z_dennika_matky Samozrejme, aj ja som to brala s humorom, aj mi úsmev vybehol po prečítaní. Len vlhčené utierky sú z kategórie, že ich negatívny dopad za ŽP nie je každému jasný. Priznám sa, že som to ani ja dlho netušila 🙂

12. apr 2019
avatar

Umyvanie v umyvadle pozname😂a priznavam obcas maleho poutieram miesto sprchy mokrou plienkou (ano klasicke biele bavlnene pouziva miesto uterakov)

14. apr 2019
avatar

Niekde som citala, ze sa k tomu priznala aj Angelina Jolie, ze sa takto "sprchuje".
Tak som sa vzdy smiala, ze dnes idem za Angelinu, ked som ich tiez pouzila na mna samu 😀 😂

26. apr 2019