zabka023
autorPresne aj my to chceme kúpiť 😁 v škôlke to majú a moc sa nám to páčilo len nevieme toho názov 🤔 a maminky nikdy nesklamú 😊😊😊
7. sep 2019
7. sep 2019
7. sep 2019
Nemám rada tie bodky, ale bez toho sa zapnúť upozornenia nedajú. Vyzerá to zaujímavo. Ak ti neporadia, skús sa priamo v škôlke spýtať, kde to objednali.
7. sep 2019

Pripojim sa k diskusii...vyzera to zaujimavo...kupila by som dcere...