zajtra na vyvolavacku. Aj sa tesim aj bojim.
aj ja som rodila na vyvolavacku v 39tt a mala som to na prvorodicku za 6 hodin za sebou..neboj sa tes sa 🙂 prajem vsetko dobre ..
16. jan 2011
držim palce nech to hlavne dobre dopadne a je jedno ako či vyvolavačkou alebo prirodzene
16. jan 2011
zanin
autorDakujem vam za povzbudive slova. Aj prvy syn bol s vyvolavackou za 2 hodiny a 20 minut vonku. Snad to bude aj teraz tak.
16. jan 2011
Držím palce ,ja idem v stredu ...
16. jan 2011
Ja dufam, ze mi zajtra naordinuje dr. to iste...
16. jan 2011
neboj sa.... uz to budes mat za sebou a drobceka v naruci... tiez som rodila indukciou a pochvalujem si to....