Prosím vás maľoval niekto celý dom (interiér) farbami Dulux? Je to naozaj tak ako píšu ze cca 15 m2 vyjde z litra.???
Nevyde urcite. Preane ako sa pise vyssie treba jej ovela viac
8. júl 2019
Aj nam bolo treba viac farby ako odporucali... ale nemrzi ma🙂 Aj po viac rokoch drzi farebny odtien a dobre sa udrziava🙂
8. júl 2019
Zalezi aky mas podklad, ked mas uplne rovny, takmer hladky, spotrebujes menej. Ak mas starsi dom, kde steny nie su uplne dokonale hladke, tak si to cucne - s valcekom to nedas, len stetcom. Nam ledva vyslo 5l na obyvacku 4x4,5m (dve okna, jedny dvere)
8. júl 2019
zradvanska
autorĎakujem vám krásne za odpovede
8. júl 2019
Nam urcite nie malovali sme obyvacku predavajuci na dal 2 ze to nam staci.no ani z daleka dalsie 2 sme museli dokupit farba bola velmi husta