Hej, myslis, ze sme uz v 8.mesiaci? Nezacina nahodou az v 32.tyzdni? Ja mam totiz uplne presne rovnaky datum porodu ako ty 🙂 Ale na poslednom USG mi lekar povedal, ze asi budeme vonku skor, lebo maly je o uz o 2 tyzdne popredu - doteraz bol len o 1. Neviem kam sa tak ponahla 🙂
@iwesska - podla tehotenstvo.academy sme v 8.mes...... ale ved to je jedno.... nase dvojicky veru pojdu urcite skor ako termin preto to nejako neriesim....len nech su este aspon cely januar v brusku....
Hej, myslis, ze sme uz v 8.mesiaci? Nezacina nahodou az v 32.tyzdni? Ja mam totiz uplne presne rovnaky datum porodu ako ty 🙂 Ale na poslednom USG mi lekar povedal, ze asi budeme vonku skor, lebo maly je o uz o 2 tyzdne popredu - doteraz bol len o 1. Neviem kam sa tak ponahla 🙂