Ahojte zienky. Chcem kupit pre malinku nosic. Chceme ist na turistiku. Aky by ste odporucili?
Pre taku malinku mozno Rischino, Manduca, Lenka.. je vela moznosti, najlepsie vyskusat v nosicskej podpornej skupine. Alebo skus FB skupinu Nosime nase deti, tam je mnoho info a aj ponuka nosicov z druhej ruky za dobre ceny.
8. jún 2019
Suhlas, pre tak male babo ergonomicky nosic, ziadny turisricky
8. jún 2019
Ja mam pre malu ergobaby 360,pre vacsie Deuter
8. jún 2019
Čo znamená turistiku? Pre niekoho je to zvierat huby v lese, pre iného loziť po skalách🤔