Ahojte zienky. Najde sa tu mamicka ktora je na materskej a bola vedena na UPSVAR??? Potrebovala by som nejake info 🙂
ja som na materskej ale rodicak obera manzel a ja beriem podporu pol roka
28. aug 2018
@amelialaus ked berie manzel rodicak, tak vy na materskej nemozete byt. Bud jedno alebo druhe. Alebo?
28. aug 2018
No ja som rovno zacala poberat rodicovsky lebo materska mi nevysla.ale isto nemozete poberat aj to aj to.
28. aug 2018
@marikost no akoze som doma s dcerkou, materska uz skoncila, ale rodicak berie manzel a ja som evidovana na urade prace, keby som poberala rodicak tak mi nedaju podporu
28. aug 2018
@amelialaus manzelovi nevychadza narok na "matersku" (270 dni odprac.za posledne 2 roky), asi nie,vsak?
29. aug 2018
Ja som bola