icon
avatar
zuz42
Správa bola zmenená    13. dec 2020    

Kamarátka hľadá kabelku pre svoju skoro 4-ročnú dcérku a tak som prebrázdila inzeráty tu na MK (62 strán! 🤭) a našla kopu krásnych. Ved načo kupovať novú?

Ktorá je váš favorit?

PS: niekto kúpte rýchlo tú prasiatkovú, kým ju nekúpim ja 😬

2
1 1
1
avatar

krásne

13. dec 2020
avatar

Fíha ťažko vybrať..ja by som asi tú jahodku alebo tu červenú s prackami

13. dec 2020
avatar

ta červená bodkovana z nextu je nádherná a ešte ta Bambi 😍

13. dec 2020
avatar

aktovkova s cercenymi bodkami

13. dec 2020
avatar

Bodkovana a jahodka ❤️😉

13. dec 2020
avatar

Na 14 a 16 sú krásne

13. dec 2020
avatar

Jasne, ze cervena bodkovana. Ale ak by si sa pytala mojej 4 rocnej, tak urcite vyberie menivu flitrovanu

13. dec 2020
avatar

Ahoj ak by si chcela aj ja mam par ks kabeliek nepoužité nové

14. dec 2020
avatar
14. dec 2020
avatar

Majú v pepcu krasne za 2,50 včera sme kúpili😁

14. dec 2020
avatar
zuz42
autor

@dominka63 dakujem, ale radsej nakupujem v bazari - je to ekologickejsie, uvolnim nejakej mamicke miesto v skrini, a vyhnem sa navsteve obchodu.

14. dec 2020
avatar

Mne sa páči kabelka v tvare kvetu.

14. dec 2020