Fíha ťažko vybrať..ja by som asi tú jahodku alebo tu červenú s prackami
13. dec 2020
ta červená bodkovana z nextu je nádherná a ešte ta Bambi 😍
13. dec 2020
aktovkova s cercenymi bodkami
13. dec 2020
Bodkovana a jahodka ❤️😉
13. dec 2020
Na 14 a 16 sú krásne
13. dec 2020
Jasne, ze cervena bodkovana. Ale ak by si sa pytala mojej 4 rocnej, tak urcite vyberie menivu flitrovanu
13. dec 2020
Ahoj ak by si chcela aj ja mam par ks kabeliek nepoužité nové
14. dec 2020
bambi
14. dec 2020
Majú v pepcu krasne za 2,50 včera sme kúpili😁
14. dec 2020
Mne sa páči kabelka v tvare kvetu.
14. dec 2020























krásne