icon

Yuyuan Gardens sú pripravené na oslavy nadchádzajúceho roka draka 🐉
Z môjho pohľadu...hm....menej je viac😅 Tento rok je to naozaj divočina.
Ale to by sme potom nemohli byť v Číne 😃
Aj keď pripúšťam, že "plávajúce" osvetlené rybky môžu byť naozaj krásne.
Hm čo poviete?

1
1
1
1
1
4
1
2
2
2
avatar

Tak rok rybky či draka? 😂👍👍 viem , že rybka nie je čínskom , tak čo to znamená? Čakala by som samé draky

18. jan 2024
avatar

Inak, ja som drak a zo srandy som googlila manžela a deti. A s manželom je to vraj "najhoršia kombinácia" 😜
Hm, sme spolu od konca minulého storočia 😂😂😂

18. jan 2024
avatar

Nadhera! Ja som bola s manzelom cez Novy rok v Pekingu, vyzdoba este nebola, len v obchodoch uz zacali predavat dekoracie a sladkosti s motivom draka. Teraz sa v tom obdobi pravdepodobne nedostane domov, ako planoval, napriek tomu, ze cely office bude mat 10dni volno (musi odovzdat pas, aby dostal tie dlhodobe viza), tak rozmyslame, ci mam ist za nim (otazka je, co s detmi) alebo sa on v ramci Ciny niekam odprace, kde nebude tak rusno. Lebo este tam skoro nikoho nepozna… tak uvidime, co vymyslime 🙂

18. jan 2024
avatar

Je to krásne, milujem tvoje príspevky.

18. jan 2024
avatar

Čína je krásna 😍😍😍😍aj ja som bola a v marci znova 😍😍😍

18. jan 2024
avatar

@maculik on je v Pekingu stale? Hm aj letenky byvaju cez CNY extremne drahe a to.nehovorim o tom,ze cela Cina je v pohybe. Vsetci maju volno 😅V Cine sa neoplati cestovat cez CNY,vsade extremne vela ludi. Naj ist kdesi mimo.

18. jan 2024
avatar

@mooonika1975 hm, neviem.....v Cine je ryba symbolom hojnosti,najdete ju vsade...na tanieroch,v mistickach na keramike. Tak mozno preto.

18. jan 2024
avatar

@maculik kolko trva len do pekingu zo slovenska

19. jan 2024
avatar

@kvet1 cca 11 hodin priamo z Viedne.....

20. jan 2024
avatar

@zuzanakovacova no, momentalne je do stredy s nami v Nemecku, ale od stvrtku uz naplno zacina. Tak uvidime, ako to cele bude a ci pojdeme v lete na rok za nim.

20. jan 2024
avatar

@maculik a to deti už nebudu školaci či qko na rok?

20. jan 2024
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@maculik a to sa tak da?

23. jan 2024