Co si myslite o vecickach z bazaru?lebo mne sa zda ze sa tak da usetrit aj vcelku dost koruniek.ako sa vravi KORUNKA KU KORUNKE A JE Z TOHO MILION:-d
zatial som len zaciatocnik co sa tyka vybavy a kupovania z bazara,ale tiez som toho nazoru ze sa to oplati lebo ked vidim tie ceny v obchodoch tak sa mi panenky pretacaju.dufam ze budem mat len same pozitivne skusenosti😀
Používala som v prvé týždne nové košielky a dupačky a vééélke množstvo som kupila z druhej ruky v sekáči... krásne značkové veci... ešte lepšie než cez net...ale teraz už veľmi behať po obchodoch nemôžem, tak objednávam aj z bazárov... a aj sama predávam (malé predám, väčšie kúpim)
ja by som tak nekupila...
ja mam na bazar zmiesane pocity ... je to od uplne cudzieho cloveka a nikdy nevieme ake choroby dane dieta prekonalo ... nevedela by som sa ani pozriet na seba do zrkadla keby som sebe kupila nove veci a dietatu z bazara ... existuju aj obchody s dobrymi cenami ...
ja s tym mam leeeen dobre skusenosti... zatial som cez bazar kupila len vysielacky, odsavacku mliecka, kocik... ale teda -musim si zaklopkat- som spokojna...
Oblecenie ako napriklad kosielky, bodycka a pod sa daju kupit lacno aj nove. Treba natrafit na nejaku dobru akciu napr. v Tescu a pod...
ja osobne v bazariku nenakupujem, ale podla vlastnej skusenosti viem, ze niektore veci po malej su v uplne bezchybnom stave. podla mna sa tam oplati nakupovat hlavne bundicky, overalceky, fusaky a take veci, to sa neznici, co sa podla mna dost znici su bodycka a pancusky
Zatiaľ super skúsenosti.Väčšina vecí hlavne po malých deťoch je úplne bezchybná a hlavne výborná kvalita za fantastickú cenu,čo v obchodoch nekúpim.Niekedy pozriem danú vec naživo v obchode a potom hups na bazárik.Super vynález.
My mame vacsinu vybavicky odtialto z bazaru, vsetko su nove veci este s visackami dovezene z UK alebo USA ktore by nebola sanca kupit na Slovensku a k tomu este za taku cenu. A skusenosti ziadne zle zatial neboli, klop klop 🙂
no ja tiež kupujem z bazáru.Tie veci sú o hodne lacnejšie a viem aj podľa mojej malej,že veci nestihne zničiť.niektoré sme ani nemali oblečené alebo minimálne.zaťiaľ som nemala zlú skúsenosť.načo vyhadzovať zbytočné peniažky za drahé veci🙂)
kupovat z bazarika je naozaj ovela lepsie, lebo babetka to neznicia a daju sa najst ozaj krasne veci za velmi malo peniazkov, ktore sa tym usetria a mozu pouzit na hracky, a papnicu, ked su vacsi🙂 co by si kupila jednu novu, tu mas niekedy aj 4ks za tu cenu, ja som mojej tretej len z bazarika a kto sa boji, vsak sa to da oprat na 90tke a ani v obchode neviete, kde sa tto skladovalo a praveze je to este lepsie pouzite, lebo to uz bolo oprane a tym sa zbavilo vselijakych chemikalii, cio tym napustaju
aj ja som kupovala veci z bazariku a zatial som bola len spokojna, vecicky ako nove a naozaj som mala stastie aj na velmi mile a seriozne predavajuce
ja som mojej na začiatok kupila nove vecicky,a teraz uz dost kupujeme len z bazarika,je tam oveeela väčsi vyber,krajsie,a malicke vecicky nie su znicene,teda ak nie su flekate a tak,take nekupujem,babatko to nema ako znosit.A da sa usetrit,a vecicky su paradne 🙂