@mimijato@adri266 mňa zaujíma hlavne ten čas lebo na stránke majú, že odchod vo večerných hodinách a hneď ráno príchod a vlastne prehliadka mesta, ale písala som im tam, že cca kedy odchod a pani mi napísala, že o 5.30 ráno, tak mi to nevychádza...
@adri266 my v lete ideme sami (ja, mm a syn). Ale ja sa stále pohrávam s myšlienkou ,ísť aj niekedy cez CK s kamarátku. 🙂 Ale si ma nepotešila, lebo si mi potvrdila, že všade je kopu ľudí. Ja čo si robím plán cesty tak ubytovanie večer pred hradom Bran a pred 9 h už pri pokladni 🙂.
My sme boli cez zlavomat, CK Adria.