Ahojte, ti čo ste boli na operácii chrbtice, kde ste boli spokojní? Ja som len počula , že Martin, Ružomberok a Bory, že v týchto dobre operujú, ale bola by som rada o osobnú skúsenosť, mám problém s križami, ďakujem🙂
Čo konkrétne? Stavce? Mama bola v RK 3x, dr Rusnák ju operoval, chválila aj jeho aj sestry na oddelení.
A co mas s krizami? Co konkretne riesis? Ja som bola na neurochirurgii v Nitre, operoval ma Sedivy (utlak spinalneho kanala), za mna velka spokojnost.
Tu pridávam záver mojej magnetickej, tri krát ozón a žiadny výsledok, poslali ma na neurochirurgiu
Driekovu chrbticu L5S1 my robili v NR doc.Kolejak Max spokojnost ale uz pôsobi v BA - Bory
Syn po autonehode bol operovaným v MT doktorom Kolarowskym a super. Ma tam 4 šrouby, ale urobili to perfektne.

Bola som v Ružinove. Bory sú preto ok, keďže preplatili lekárov. Napr Trnovec robil v Ružinove.