Je normálne, že má dieťa teplotu len jednom uchu? Teplota jednoznačne je, teplomer bezdotykovy, na čele zvysena, aj na spankoch a v jednom uchu výrazne vyššia teplota aj po viacerých opakovaniach ( baterky vymenené, ostatné merania sú ok)
Tie pištoľové teplomery sú určené akurát tak do koša…klasický ale digitálny pod pazuchu alebo rektarne
Vsade na tele ti tieto bezdotykove ukazu inu teplotu. Inu na cele, inu na uchu, inu na krku atd. Takze radaej odmeraj klasickym teplomerom a zistis na com skutocne si. Nam bezdotykovy zvycajne ukazuje o cosi viac ako naozaj ma.
Nelezalo na ňom dlhšie?
Jlja som spokojná aj s bezrotykovym, stačí spravne merať podľa navodu
Tak teplotu má, a či už má 37,9 alebo 38,5 je asi jedno len v jednom uchu mi ukazovalo 38,5 na čele 37,9 čo je ešte ok rozdiel ale v druhom uchu 37,1 a to už je vleky rozdiel...no nič ideme nasadiť liečbu keď vstane... ďakujem
@zuzidr naozaj zvláštny rozdiel ale možno na jednom boku lezal dlhsie...máš pravdu, je jedno co 37.9 alebo 38.5
Skoré uzdravenie
@zuzidr tak ani nie je celkom jedno. Pri 37,9 nedávam nič. 38,5 a viac už beriem antipyretika. Tieto teplomer sú akurát mätuce. Klasika pod pazuchou nevyrobi dilemu, ale objektívny výsledok. Skoré uzdravenie.
Nikdy som nemerala teplotu v uchu. To je načo dobré? V našom návode od teplomera sa jasne píše merať na čele 5-8cm. Skus ozaj klasický teplomer. Ja tiež dávam od horúčky až nad 38. Čo teda 37,9 nie je. Tak či tak prajem skoré uzdravenie! 🍀
Skus klasickým pod pazuchou alebo rektarne. Ucho môže mať horúce aj keď si na ňom dlhšie ležalo.