Ahoj potrebujem poradit. Som prvy krát na Ocr so synom dostala som len jeden papier..nie ako ked som bola Pn to som dostala dva jeden som si nechala druhy odovzdala...a neviem ci Orc papier mam odovzdat zamestnavatelovi ci s tym pojdeme na kontrolu...ako to funguje..dakujem za rady☺
Komentár bol odstránený
Baby a neviete ako to je jed ten 10den vychadza na nedelu?ukonci to piatok s nedelnajsim datumom alebo pondelok ale s nedelnajsim datumom,dakujem krasne za odpoved
18. feb 2018
Kedy mate idt na kontrolu?
18. feb 2018
Ist
18. feb 2018
Na OCR môžeš byť vypísaná aj viac ako 10dni ale len 10 dní ti sociálna zaplatí. Zbytok budeš mat iba ospravedlnenie s práce.
18. feb 2018
zuzika82
autor@ivanka_laura Dakujem
18. feb 2018
Ten prvy papier odovzdavas do zamestnania,papier k.ukonceniu ocr ti da lekarka na kontrole.