@galganka Prvykrat som ju skusila. A teda chutilo 😍
@zuzizu2 ja som drzo nazrela do profilu a vidím Nitru. To je nikde tu? 😱 Ja netjem žiadny orechový koláč, zákusok, nič, iba trdelník, ale toto som ochutnala a jedinej z rodiny mi to mega chutilo, že sme sa na dovolenke ešte raz museli do Kremnice vrátiť. Ak to mám niekde tu pod nosom, odpadnem. 😄
Tie krumple su mega. Keď sme tam boli na výlet prvykrat sme to nejako vynechali.
Druhykrat, že teda ideme pozrieť. Ale je to teda cukrarsky požitok 🙂
Inac ak ste niektra zdatna-furt v kuchyni raz dala prispevok-recept na to 😉
Krumple mňaaaaaaaaaaam to je mega koláčik topka👍👍👍
Neviem,ci myslime to iste,z obrazku to nie je tak dobre poznat,ale aj topec vyraba taketo nieco
@colanna to v košíčku. To isto Topec nerobí. Ručne ich tetušky v Kremnici šuľkajú.
@galganka ale bude to nieco podobne,ked citam recepty...toto od topecu sa vola zemiak a zlozenie cca rovnake,co tak citam na internete,ja to mam velmi rada,myslim ten v uspechu 😀 kremnicky som este nemala,tak neviem porovnat

Mňam, krumpla 😍