icon

Obedna prestavka 🙂

avatar

Mňam, krumpla 😍

2. sep 2025
avatar
zuzizu2
autor

@galganka Prvykrat som ju skusila. A teda chutilo 😍

2. sep 2025
avatar
@zuzizu2

@galganka Prvykrat som ju skusila. A teda chutilo 😍

@zuzizu2 ja som drzo nazrela do profilu a vidím Nitru. To je nikde tu? 😱 Ja netjem žiadny orechový koláč, zákusok, nič, iba trdelník, ale toto som ochutnala a jedinej z rodiny mi to mega chutilo, že sme sa na dovolenke ešte raz museli do Kremnice vrátiť. Ak to mám niekde tu pod nosom, odpadnem. 😄

2. sep 2025
avatar
zuzizu2
autor

@galganka Profil je verejny, takze nech sa paci 😀 Nie, nie je to v Nitre, je to v Kremnici, som tu pracovne s kolegynou 🙂

2. sep 2025
avatar
@zuzizu2

@galganka Profil je verejny, takze nech sa paci 😀 Nie, nie je to v Nitre, je to v Kremnici, som tu pracovne s kolegynou 🙂

@zuzizu2 do frasa. 🫣 Predčasne som sa tešila 😂

2. sep 2025
avatar
zuzizu2
autor

@galganka Ale prijala by som to aj doma 😀

2. sep 2025
avatar
@zuzizu2

@galganka Ale prijala by som to aj doma 😀

@zuzizu2 pritakávam 🤗

2. sep 2025
avatar

Tie krumple su mega. Keď sme tam boli na výlet prvykrat sme to nejako vynechali.
Druhykrat, že teda ideme pozrieť. Ale je to teda cukrarsky požitok 🙂

Inac ak ste niektra zdatna-furt v kuchyni raz dala prispevok-recept na to 😉

2. sep 2025
avatar

Krumple mňaaaaaaaaaaam to je mega koláčik topka👍👍👍

2. sep 2025
avatar

Neviem,ci myslime to iste,z obrazku to nie je tak dobre poznat,ale aj topec vyraba taketo nieco

2. sep 2025
avatar
@colanna

Neviem,ci myslime to iste,z obrazku to nie je tak dobre poznat,ale aj topec vyraba taketo nieco

@colanna to v košíčku. To isto Topec nerobí. Ručne ich tetušky v Kremnici šuľkajú.

2. sep 2025
avatar
@galganka

@colanna to v košíčku. To isto Topec nerobí. Ručne ich tetušky v Kremnici šuľkajú.

@galganka ale bude to nieco podobne,ked citam recepty...toto od topecu sa vola zemiak a zlozenie cca rovnake,co tak citam na internete,ja to mam velmi rada,myslim ten v uspechu 😀 kremnicky som este nemala,tak neviem porovnat

2. sep 2025
avatar
@colanna

@galganka ale bude to nieco podobne,ked citam recepty...toto od topecu sa vola zemiak a zlozenie cca rovnake,co tak citam na internete,ja to mam velmi rada,myslim ten v uspechu 😀 kremnicky som este nemala,tak neviem porovnat

@colanna no musím si to tam všimnúť, tam chodievame na sladké. 👍🏻

2. sep 2025
avatar
zuzizu2
autor

@maryetta To by som si asi netrufla. Radsej takto obcas skocime do Kremnice 😀

4. sep 2025