Krásny 👍, ja sa chystám dnes robiť, tak som zvedavá na výsledok 😃
29. nov 2024
Krasny. To si davala len mini vetvicky? Ja budem musiet prerobit. Chcela som len taky mini. No mam z toho ikebanu. Tak musim prerobit na mensie.
Tie sviecky su tam utopene 😭😭😭
29. nov 2024
Super tip ďakujem🙂
29. nov 2024






Je nádherný